خدایا ! خیلی دوستت دارم ...

خدای مهربان من ! ....من آرامش و عشق و خوشبختی ام را تنها از تو می خواهم !
نویسنده : سمیه - ساعت ۱٠:٤٤ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٧ اسفند ،۱۳٩٠
 

 

خدای خوب و مهربانم ...!

تنها تکیه گاه زمین و آسمانم ...!

می دانی که وقتی می گویم ...* تنها تکیه گاه زمین و آسمانم...! * با چه سوزی...با چه امیدی...از اعماق وجودم و از صمیم قلبم می گویم...؟!...

خدایا !..

دو روز به آخر سال مانده....و از تقویم رو میزی ام تنها دو برگ مانده....سالی گه گذست و روزهایی که بر من گذشت را همه از لطف و رحمت تو می بینم ....هر آنچه که پیش آمد را تنها از دریچه ی لطف بی حد و حساب تو می دانم...چون همیشه ایمان داشته ام و همیشه ایمان دارم که...تو ای مهربانترین مهربانان فقط و فقط بهترین ها را به من هدیه می دهی . و هر آنچه که باعث تعالی روحم می شود...روزهایی که بر من گذشت ...پر از تنهایی...سختی...جدایی...اشک...و آه ....بود...

اما تجربه...آگاهی....قدرت...همه اینها نتیجه ی آن همه روزها و شبهای تیره و تار بود....

و ای خدای مهربان می دانم که خوب می دانی که در آن لحظات تلخ و همیشه در جان لحظاتم فقط تو را صدا می کردم و تنها از تو یاری می خواستم و در همه ی امورات زندگی ام تنها به تو و قدرتت و مهربانی ات پناه می آوردم...و می خواهم بدانی ای خدای مهربانم...که تا لحظه ای که نفس می کشم...همیشه به تو و رحمتت چشم می دوزم...چراکه تو والاترین و مهربانترین و بخشنده ترینی .

خدای بزرگ و مهربانم..!

من آرامش...و عشق و شادی  را از صمیم قلبم از تو تمنا می کنم...

من مطمئنم که تو می دانی با حضور چه کسی در زندگی ام من واقعاٌ طعم آرامش و شادی را می چشم...پس من او را از تو و دستان عاشق و مهربانت می طلبم ای قدرتمند مهربان و ای بی کران .

خدایا !....

من !.... خود و زندگی ام را...آرامشم را...عشقی ناب را ...خوشبختی را...شادی را...سلامتی را...موفقیت های اجتماعی و کاری ام را فقط از درگاه تو و از مهر و محبت بی حد و حساب تو تمنا می کنم... ای مهربانترین و ای رئوفترین بر بنده ات ...من سخت محتاج تو و لطف و رحمت بی نهایت تو هستم مهربانا .

خدای من !

من تو را سپاس می گویم برای هر آنچه که به من عطا کرده ای و هر آنچه که به من عطا خواهی کرد از مهر بی حد و کرانت !

خدایا !....

من بی صبرانه در انتظار رحمت بی حد و حساب تو هستم !

من مطمئن هستم که تو با معجزه ی عشقی که برای من می خواهی به ارمغان بیاوری مرا از عمق جان و دل خوشحال خواهی کرد !

خدایا ! ...

من بی صبرانه در انتظار معجزه ای از جانب مهر و لطف بی حد و حسابت هستم ای مهربانترین مهربانان .