خدایا ! خیلی دوستت دارم ...

خدای قدرتمند و مهربان من!من خودم را به دریای رحمت و قدرت و لطف تو می سپارم !
نویسنده : سمیه - ساعت ٤:۱٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱ آذر ،۱۳٩۱
 

 

 خدای من !

خدای قدرتمند و مهربان من !

همیشه به تو ایمان داشته ام با تمام وجودم ... و از صمیم قلبم ...

خدایا !

 به پاکی قلبم قسم می خورم خدای بزرگ که همیشه برای همه و برای خودم و حتی برای آنکه قلبم را شکسته فقط خیر خواستم و خوبی ... و همیشه همه ی آدم های زندگی ام را چه خوب و چه بد به تو واگذار کرده ام ... هرگز هرگز هرگز حتی برای چشم برهم زدنی برای هیچ کسی در زندگی ام بد نخواستم و هرگز نمی خواهم .

همیشه تو را ای خدای من ! با سوز دل ... با اشک و آه ... با دل شکسته خوانده ام !

خدای من !

این روزهای اخیر ... بیش از قبل تو را در این روزهای ماه محرم ات می خوانم ... تو را لحظه لحظه به حسین (ع) ات و به ابوالفضل ات (ع) قسم می دهم ! به زینب (س) و به تمام کربلا قسم می دهم ... که اجابتم کنی ... که حفظم کنی ... که مواظب و نگهدار من باشی ...تو خوب می دانی که غیر از تو و رحمت تو کسی برای من نیست ! و من همه چشمم به رحمت های تو و موهبت های توست ! من همه امیدم به رحمت توست ای خدای قدرتمند متعال ! ای خدایی که حاضری در تار و پود زندگی ام و ناظزی بر لحظه لحظه ی زندگی ام که بر من می گذرد .

تو را به قدرتت خدا ... تو را به جلالت خدا ... تو را به بزرگواری ات خدا ... تو را به لطف ات بر من که خدایی غیر از تو برای من نیست قسمت می دهم ای مهربانترین مهربانان و ای رئوفترین بر من ! لحظه لحظه نفس کشیدنم ... لحظه لحظه زندگی ام را تو با مهر و محبت و قدرت بی حد و حسابت حفظ بفرما که حافظی و مهربانی غیر از تو برای من نیست ! من ای خدای خوب و مهربانم خودم را و تمام زندگی ام را به دستان تو ! به دستان سرشار از رحمت و محبت و قدرت و لطف تو می سپارم و عاجزانه می خواهم که تمامی رحمت هایت را و موهبت هایت را ... ! بهترین اتفاقات زندگی ام را ... ! ناب ترین اتفاقت زندگی ام را ! و معجزه ی زندگی ام را خیلی زود و خیلی خوب به من و به زندگی ام هدیه بدهی ای مهربانترین بر من و ای رئوفترین بر من ! که غیر از تو و رحمتت کسی و ارحم الراحمینی برای من نیست .

خدایا !

تو را سپاس برای همه ی نعمت هایت ! تو را سپاس برای آنکه در لحظه لحظه ی زندگی ام حتی به اندازه ی چشم برهم زدنی مرا هرگز تنها نمی گذاری !

سپاس تو را ای خدای بزرگ و قدرتمند من !

سپاس تو را ای که بر همه حال و روز و تنهایی من آگاهی !

سپاس تو را یا الله ... ! که غیر از تو برای من و تنهایی هایم خدایی و ارحم الراحمینی نیست !

من خودم را به تو یا الله ... ! به تو و رحمتت  ! ... به تو و قدرتت ! ...می سپارم ! و یقین دارم ... و ایمان دارم که تو به شکلی معجزه گونه مرا اجابتم می کنی ! و عشق و آرامش و خوشحالی قلبی و همسر و همدمی مهربان را به شکلی معجزه گونه به من و به زندگی ام هدیه می کنی .

خدای من !

من بی صبرانه چشم براه و منتظر رحمت و لطف  و معجزه ی ناب تو هستم یا الله ! یا قادر علی کل شی ! یا الهی و ربی !