خدایا ! خیلی دوستت دارم ...

یا رب ! من همه هستی ام را و زندگی ام را به تو و قدرت و رحمتت سپردم ! معجزه کن !
نویسنده : سمیه - ساعت ٢:٥٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ شهریور ،۱۳٩۳
 

به نام خدای قدرتمندم !

به نام مقدس خدای مهربانم !

خدایا ! ...

تو را سپاس برای باران معجزه های نابت ! که لحظه لحظه زندگی ام را سرشار از آرامش و خوشحالی و خوشبختی و سلامتی و عشق کرده است !

آری عشق ! ... باران معجزه های نابت یا رب لحظه لحظه زندگی ام را سرشار از عشق تو کرده است ! سرشار از نور عشق تو کرده است !

یا رب چه لذتی دارد در عشق ناب تو غرق شدن ! و در نور هدایت و در آغوش امن تو خود را رها کردن !

لذتی دارد آغوش امن تو ! لذتی دارد پناه امن تو ! لذتی دارد عشق تو ! که هر لحظه دارم این لذت ناب را بیش از پیش در خود و در قلبم می چشم ! و من اکنون خوشبخت ترین دختر هستی ام !

خدایا ! برای عشق ات که در قلبم بیش از پیش می تپد برای لحظات نابی که به من با قدرت و رحمتت هدیه می دهی تو را شکر و سپاسی ژرف و از صمیم قلبم می گویم !

خدایا ! سپاس تو را یا رب ! سپاس تو را یا رب ! سپاس تو را یا رب !

خدایا ! من در این عالم و هستی ! تنها عشق تو را در سینه دارم ! و من با عشق تو خوشبخت خوشبخت خوشبختم !

خدایا !

خیلی ... دوستت دارم !

و بر تو بیش هز هر زمان دیگری عاشقم یا رب !

یا رب ! یا الله ! فرصت جبران نعمت هایت را به من عطا کن ! فرصت خدمت به آنکه نیازمند ست ... یا رب ! فرصت جبران نعمت هایت را به من عطا کن ! تا بتوانم رسالت انسان بودنم را تمام و کمال به انجام برسانم . ! فقط پناه بر تو یا رب .

یا رب ! سپاسی ژرف می گویم تو را برای معجزه های ناب ات ! برای خوشبختی ام ! برای آنکه تو هستی با من یا رب ! برای عشق ات که در قلبم نهادینه شده است سپاس می گویم تو را یا رب از اعماق جان و وجودم !

یا الله ! ...

...

زبانم قاصر است ... از گفتن و نوشتن از عزت و جلال و بزرگی و قدرت و رحمت و کرمت !

فقط تو را به ذات مقدس ات قسم می دهم یا الله !

تو را به جلال و شکوه و کرمت قسم ات می دهم یا رب ! بیش از پیش باران معجزه های نابت را بر من ببار ! و تا همیشه بیش از پیش خوشبختم کن ! و از ته قلبم تا ابد آرامش و خوشحالی و سلامتی و موفقیت و عزت و سربلندی را در این دنیا و آخرت به من عطا کن یا رب ! یا الله ! یا سیدی ! و مولای ! یا الهی !

خدایا ...!

دلم می خواهد آنقدر از تو بنویسم ... ! از تو و رحمتت ! از تو و لطف و بزرگی ات ... از خدایی ات ! که همیشه برای من خدایی کرده ای یا رب ! ...

و ... می نویسم ... تا جان دارم ... تا قلبم می تپد ... می نویسم ! می نویسم از تو خدای من ! که تنها بر تو عاشقم ای خدای قدرتمند و متعال و مهربانم .

یا رب !

یا الله !

توکلت علیک !

یا الله !

تو را سپاس برای همه ی معجزه های نابت !

سمیه .

بنده ی عاشق تو یا الله . یا رب . یا سیدی و مولای .