خدای مهربانم ! معجزه کن یا رب !

 

خدای مهربانم !

...

..

.

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست            که هر چه بر سر ما می رود ارادت اوست

خدایا ...

معجزه کن !

که سخت ... خسته ام ...

که اعتمادی نیست بر این روزگار تلخ ...

خدایا ...

تو تنها پناه لحظه لحظه نفس کشیدنم باش ! که تنها تو ای خدای مهربانم ... پناه امن من هستی یا الله !

خدای مهربانم !

خودم را تمام و کمال به تو می سپارم یا رب و تنها از تو تکیه گاه امن و پناه امن تو را می خواهم که تنها تو امید و تکیه گاه و پناه قلب من و روح من هستی یا الله !

خدایا ! از من محافظت کن ! و مراقب روح و قلب بی ریای من باش یا الله !

خدایا ! هدایتگر من باش و نگهدار من باش ! نگهدار قلب و روحم باش !

خدای مهربانم قلب و روحم را تا همیشه از آن خود کن یا الله !

خدایا ! تو را قسم به خدایی ات ... مرا ... بنده ی عاشق ات را ... سمیه را ... در پناه امن خود محکم تا همیشه بگیر و هدایتم کن ! مواظبم باش یا الله ! نگهدار من باش یا رب !

من لی غیرک یا الله ؟ ...

من لی غیرک یا الله ؟ ...

من لی غیرک یا الله ؟ ...

خدایا ... قسم به خدایی ات ! معجزه کن ! و آرامش را تا همیشه به قلب و روح خسته ام هدیه کن یا الله .

خدایا .... تو را به خدایی ات قسم معجزه کن ! بگذار تا ... طعم عشق حقیقی ...آرامش قلبی و خوشحالی قلبی ام را بچشم !

خدایا ... تو را به قدرتت قسم یا الله !

خدایا ... تو را به رحمت و بخشندگی ات قسم ! خدایا ! تو را به عظمت و بزرگی ات قسم ! خدایا تو را قسم به یتیمان و بی پناهان ...پناه قلب خسته ام باش و معجزه کن ! بگذار تا طعم آرامش قلب و روحم را و خوشحالی قلبم را و عشق و خوشبختی ام را با معجزه ای که به من هدیه می دهی با همسر و شریک زندگی که تو ای خدای مهربانم با مهربانی و لطف بی کرانت به انتخاب خودت ای خدای قدرتمند من ! ای ارحم الراحمین به من هدیه می دهی بچشم یا الله .

خدایا ! توکل به رحمتت !

خدایا ! تو را سپاس برای همه ی موهبت هایت ! خدایا ! تو را سپاس برای معجزه ات یا الله !

خدایا ! تو را سپاس برای همه ی خوبی ها و رحمت هایت !

خدایا ! تو را سپاس برای حضورت در جان لحظاتم یا الله !

خدایا ! ..........قسم به خدایی ات بدان که تنها پناه و امید و تکیه گاه زمین و آسمان و دنیا و آخرتم تو هستی و تو هستی و تو هستی و تنها تو هستی یا الهی ! تو را قسم به خدایی ات با معجزه ات قلبم را و روحم را تا همیشه پر از آرامش و خوشحالی و عشق و خوشبختی کن ! الهی ... امید بستم به تو و رحمت و قدرتت یا الله ! بیش از پیش ! و با ایمانی ژرف تر وبا یقینی از اعماق وجودم ! پس ای خدای مهربانم ...! تو را قسم به خدایی ات ! تو را قسم به رحمت و قدرتت تو را قسم به قلب و روح خسته ام معجزه کن یا الله !

خدایا ...

دیگه نمی تونم تنها بمونم ... خودت ای خدا قسم به خدایی ات کمکم کن ...

چشم امیدم تنها رحمت و قدرت بی پایان توست یا رب .

حسبی الله .

 

 

/ 13 نظر / 239 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهار

خدايا تنهام نذاز

shobir

ایووووول فقط خــدا[قلب]

نیلوفر

سلام عزیزم خیلی زیبا نوشتی وقتی میخانم ارامش عجیبی روح و جانم را فرا میگیرد خداوند به تمام آرزوهای قشنگت برساند.یک قلب پاک از تمام معابد جهان مقدس تر است.

مینا

سلام وب خوبی دارین اسم وبتون عالیه به منم سر بزن اگه دوست داری لینکم کن شما لینکین

مینا

شرمسارم كه در طول تاریخ همه آنان كه خواستند به درستی تو را به مردم بشناسند, شكنجه دادیم و به نام كافر آنها را بر دار كردیم. و از آنان روی بر گرداندیم چرا كه آنان می خواستند تعقل را به جای تعبد پیشه ما سازند.

سلام به روزم خوشحال می شم سر بزنید.[لبخند]

نرگس

سلام به روزم خوشحال می شم سر بزنید.[لبخند]

امیرمسعود

نمیدونم کی هستی اما احساست مثه خودمه مناجاتت مثه خودمه..تنهاییاتم حتما مثه خودمه...نامردمیهارو گناهارو میبینیو رنج میکشی...حتما وقت خواب تو تاریکی شب گوشیتو میگیری دستتو مینویسی...از دل خالصت که حتما عملتم مثه دلته...دارم میبینم دوروبرم چه خبره...منم تنهام منتظرم...تمام وجودم خداست....قدر دلتو بدون...همیشه همین باش...مارو هم دعا کن...یادت باشه اگه هر کسی فراموشت کنه...خدا و بنده ی مومنش هرگز تورو فراموش نمیکنه....وقت نیست برات از شعرام بنویسم از مناجاتم....استعینوا بالصبر و الصلات....و ننزل القران ما هو شفا و الرحمت للمومنین و یزید ظالمین الا خسارا....دلت زنده به نام خدا باشه و انشالله به مرادت برسی ...بدون تو این زنونه ی تنگ و تاریک اگه تو زمین گمنامیم اما تو اسمونا همه مارو میشناسنو نگاهشون به ماست و مصلحتشون فقط خیر ماست...

مبينا

سلام عزيزم خيلي زيبا مينويسي انشالله كه هر حاجتي داري خداوند به واسطه فيضش به شما عطا كنه در تمام مناجاتهاتون دقت كردم همه جا دست خالي وبون واسطه فيض به در گاه اله رفتين انشالله هميشه يادمون باشه خداوند چهاده نور پاك را واسطه وپل ارتباطي بين خودش وبندگانش قرارداده حتي شما در جايي خدا رو قسم به كهكشان ونعمتها دادين ولي دريغ از قسم به چهارده معصوم خداوند خودشون فرمودند اگر حاجتي دارين ضامن بياريد ومن به واسطه اونها به شما عنايت ويژه ميكنم ما بايد سعي كنيم خودمون رو از طريق چهارده معصوم به خدا نزديك كنيم خدا خيلي عظمت داره خدا جلوهاي خودش رو در تك تك اين پاكان قرارداده ما هميشه بايد از ميان رو استفاده كنيم تا زودتر به مقصد برسيم نزديك ترين راه رسيدن به خدا حسين ع هست او كشتي نجات است واز همه مهمتر امام حي وحضر ما مهدي عجج ميباشد اوست كه تمام پرونده ما را امضا ميكن. خدا تدوين ميكند وبه دست ايشان امضا ميشود انشالله از طريق ايشان متوسل بهدا بشيد خدا جوابتون رو ميده

تبسم

سلام... همیشه دلم میخواست چندتا رفیق مثله شما داشتم تا احساساتم رو باهاش قسمت کنم ادمای اینجوری خیلی کمن ای خدا ارزومو براورده کن تو کله شبانه روز فقط یه زمان خاصه که احساس خیلی خوبی که دارم اونم شباست چون از شادیه زیاد گریه میکنم نه از غصه و دلم خیلی اروم میشه خوش حال چون بین این همه ادم خدادوسم داشته اجازه نداده که گمراه بشم خیلی دوست دارم همین جوری نمیدونم یهویی این حسبهم دست داد خدا کنه الکی نباشه خوش حال میشم که بهم سر بزنی.