خوشا به حال قاصدک ! ...

 

قاصدك خانه نداشت
غم كاشانه نداشت
هر كجا خانه او
دشت كاشانه او
نه كسي داشت كه دلتنگ شود
نه دلي داشت كه در بند شود
او نه دلبسته شب بو ها بود و نه دلداده زيبايي دشت
او كه با دست نسيم
او كه با زورق آب
به تماشاي بهاران مي رفت
چه غم از ترك گلستانها داشت؟
او كه با زمزمه آب و نسيم
با صداي نفس نور و هوا مي خوابيد
چه خبر از غم انسانها داشت .

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
م

سلام وبلاگ زیبائی دارید. انشاءالله محبت خدا در قلب شما بيشتر بشود.

من آمدم که ما بروم

بدا به حال قاصدک چون دل نداشت که کسی رو داشته باشه

saeed

سلام . خووبی؟ مطلب خیلی قشنگی نوشتی واقا لذت بردم . در ÷ناه حق . . .

علي

سلام...اما من قبول ندارم ات!...آخر هميشه درد هايم را به قاصدک می گويم تا برساندشان بر آن يگانه ی اسطوره های تاريخ...يارب... .

صلیب نقره ای

مردي در جهنم بود كه فرشته اي براي كمك به او آمد و گفت من تو را نجات مي دهم براي اينكه تو روزي كاري نيك انجام داده اي فكر كن ببين آن را به خاطر مي آوري يا نه؟ او فكر كرد و به يادش آمد كه روزي در راهي كه ميرفت عنكبوتي را ديداما براي آنكه او را له نكند راهش را كج كرد و از سمت ديگري عبور كرد فرشته لبخند زد و بعد ناگهان تار عنكبوتي پايين آمد و فرشته گفت تار عنكبوت را بگير و بالا برو تا به بهشت بروي. مرد تار عنكبوت را گرفت در همين هنگام جهنميان ديگر هم كه فرصتي براي نجات خود يافتند به سمت تار عنكبوت دست دراز كردند تا بالا بروند اما مرد دست آنها را پس زد تا مبادا تار عنكبوت پاره شود و خود بيفتد. كه ناگهان تار عنكبوت پاره شد و مرد دوباره به سمت جهنم پرت شد فرشته با ناراحتي گفت تو تنها راه نجاتي را كه داشتی با فكر كردن به خود و فراموش كردن ديگران از دست دادي. ديگر راه نجاتي براي تو نيست و بعد فرشته ناپديد شد....سلام خوبی...اپم دوست داشتی بیا..اسمونی باشید..

حسين

سلام دوست عزيز. از اينكه خيلي وقته كه بهت سر نزدم معذرت ميخوام. آخه سرم شلوغه .نميرسم زياد بيام اينترنت. فقط هر روز آفلاينهايم را چك ميكنم.همين. وبلاگ خودم هم چند ماهه كه آپ نشده. از اينكه منو به كلبه قشنگ نوشته هات دعوت كردي سپاسگذارم. موفق و پيروز باشيد.

امیر

سلام!فکر کنم من اون قاصدکم!

تنها ترين عاشق

چه كنم با دل تنها ؟؟؟؟چه كنم با غم دل ؟؟؟؟.چه كنم با اين غم ؟؟؟ دل من اي دل من !!!!!!!!!!!!!!!!!!

علیرضا

« بعزم توبه سحر گفتم استخاره کنم.................. بهار توبه شکن میرسد چه چاره کنم» « چو غنچه با لب خندان بیاد مجلس شاه............. پیاله گیرم و از شوق جامه پاره کنم» « مرا که نیست ره و رسم لقمه پرهیزی............. چرا ملامت رند شرابخواره کنم» پیشاپیش نوروز را به تو و خانواده ی محترمت تبریک می گم. امیدوارم همیشه در پناه او شاد و خرم و سلامت و سربلند باشید.

sophia

اينم عالی بود. يا علی