اگر خدا تو را می شکند ! شکستن را استقبال کن ...

 

هرگاه که نتوانم به تنهایی بر آمد و شد همواره ی افکارم ... و دغدغه هایم ...تسلطی داشته باشم ... ناگاه دست از همه چیز می کشم و سراغ کتابی مقدس و زنده ... می روم ... تا شاید پاسخی را برای رهایی از این حالت بیابم ! ... و چقدر زیباست که همیشه پاسخی را دریافت می کنم ...- من می گویم به خاطر ایمانی ست که به این حرکت دارم - ... کتاب مقدس و سرشار از زیبایی * یک فنجان چای * اثر اشو -عارف هندی- را گشودم و چقدر زیبا ! پاسخی برای تمامی آشفتگی های ذهنی و روحی ام یافتم ... از آن زمان که این متن زیبا و سراسر نور و روشنایی را خواندم آرامشی ژرف در من راه یافته ست ... و این همه نشانه ست ! نشانه از آن مهر و بزرگواری خدای متعال ! که همه امیدم به اوست .   

 

..............

 <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

روح های تشنه پرستشگاه الهی را در می یابند .

اما ! ... تشنگی ات باید شدید باشد ... تلاشت باید نستوه باشد ... انتظارت باید بی منتها باشد ... و با تمام وجود باید بخواهی .

و همه ی این تشنگی ها ، کارها ، انتظارها و خواستن ها در یک کلمه می گنجد ! و آن کلمه نیایش است ...

نیایش تسلیم خویشتن است ! بی هیچ کلمه و تقاضایی .

خودت را به دست ناشناخته بسپار !

و هر چه را که پیش می آید بپذیر !

خدا ! هر طور که می سازدت همانطور باش .

و اگر می شکندت ! شکستن را استقبال کن .

 

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دريا

سلام دوست عزيز حقيقت قشنگی را گفتی. برات آرزوی موفقيت دارم

علی

سلام. چه عحب...بالاخره به روز کردی... قشنگ بود...که روح های تشنه هميشه درگاه الهی رو پيدا می کنن...قشنگ بود با جاده هاي انتظار به روزم... يارب... .

مازیار

خیلی قشنگه این نوشته. یه کتاب از اشو برای مادرم خریده بودم که خودم نصفشو خوندم. اگه درست یادم مونده باشه اسمش بود آسمان آبی، یا آسمان همه جا آبیست. اون هم خیلی قشنگ بود. اسم دقیق این کتاب رو میدونین؟

کیارش

سلام بهت به خاطر وبلاگ زیبات تبریک میگم از اینکه سر زدی ممنونم نمیخوای منو لینک کنی؟ تا دیگران هم بتونن بیان وبلاگ منو ببینند موفق باشید

دريا

يک گزارش داغ داغ از عزرائيل! منتظرت هستم.

علی

" دل سنگ آب شود "

مهيار

در مورد (خودت را به دست ناشناخته بسپار موافقم. چون خيلی ها می گن اين خدای ما کجاست که ما بايد اونو ببينيم تا بپرستيم. ولی همون بهتر که خدامونو نمی بينم و دوسش داريم چه برسه به اينکه ببينيمش. و در مورد( اگر ميشکندت شکستن را بپذير) اين هم قشنگ بود. چون من خودم تقريباْ‌ در حال شکست خوردنم اما اگه خداوند لطفی بخواد به من بکنه می تونه نذاره که در اين مورد شکست بخورم چون واقعاٌ‌ برام سخت ميشه اما اگه هم خوردم سعی می کنم به استقبالش برم و جبرانش کنم. ممنون.

تنها آمدم ما بروم

آمديم که کاستی ها پر کنيم . همه چيز را به ما دادن که اين کار را بکنيم . اما تنها کاری که کرديم اين بود که در افزودن کاستی هم کوشيديم . آنقدر اين کار را کرديم که يادمان رفت که ديگر وقتی نمانده .

سيما

من از درمان ودرد و وصل و هجران پسندم آنچه را جانان پسندد