آنچه خدا نباشد نمی تواند نياز مرا بر آورد .

 

 

سال ها در اطاقم نشسته بودم و چشم به در و گوش به صداي پايي كه مگر او از راه برسد . از هر صداي پايي از جا مي پريدم كه اوست هر دري كه باز مي شد او نبود . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

همواره مي آمدند و مي رفتند و بسيار اما او نيامد و اكنون در اطاقم همچنان نشسته ام اما مي دانم كه ديگر او نخواهد آمد .

با دردناكترين تجربه ها دانستم كه بايد در اين اطاق ؛ بي انتظار بمانم .

دانستم كه ديگر (( اويي )) نيست و چه سال ها كه بيهوده چشم بر در دوخته بودم و اكنون من در تنهايي مايوسم سر در گريبان خويشتنم و در را بر رويم و بر روي هر كه مرا سراغ مي كند بسته ام .

چه آرامش دردناكي ! چه يقين جانكاهي ! اما به هر حال آرامشي است و يقيني كه بدان رسيده ام و اكنون بدان خو كرده ام .

چنان با تنهايي آرام و ساكتم انس گرفته ام كه اگر تو اي فريب ! اگر تو او باشي در را برويت نخواهم گشود .

دل من ديگر پير شده است و سخت ناتوان ؛ تاب تپش ها و بيتابي هاي (( دوست داشتن )) را ندارد ؛ تنها مي توانم خاطره ها را با خود مزمزه كنم .

 

/ 3 نظر / 7 بازدید
باران

خوندن نوشته های عاشقانه ات اشک رو از چشمهای منتظر و خسته ام سرازير کرد... خوندن نوشته های پرمهرت بهم نيروی تازه ای داد که همچنان بايستم و دم نزنم و جز شکر و سکوت هيچ شکوه ای بر زبون نيارم. در برابر اونچه خدا برام خواسته... در این امتحان سختی که داره از من می گیره... با دل پاک و مهربونت منو دعا کن.

محبان اديب

:::::::::::::::::::::::::::::: بسم رب المهـــدي :::::::::::::::::::::::::::::: السّلام ای شاه مظلوم و غریب.......... السّلام ای "آیهء امّن یجیب" السّلام ای نور چشم مصطفي ...........السّلام ای "خامس آل ابا" فرارسيدن ماه محرم و ايام سوگواري اباعبدالله الحسين (ع) را محضر شريف حضرت صاحب‌الزمان (عج) سوگوار حقيقي عاشورا، بر شما و تمام محبان دلسوخته تسليت باد. " چشمهای تو نلرزید چون در نگاه زمین آسمان را نشانه گرفته بودی.... " وبلاگ محبان اهل قلم منتظر حضور سبز و صميمانه شماست. ::::::::::::::::: دعا بفرماييد. اجركم عندالله . ياحــق :::::::::::::::::