خدای مهربانم ! می دانی چقدر بر تو عاشقم ؟!..بیش از عشق ! یا الله .

 

خدای من !

خدای من !

خدای من !

خدای من !

خدای من !

می دانی که از صدا کردنت و گفتن خدای من ! نازنین من ! عشق ناب و همیشگی من ! چه شور و شعفی سراسر وجودم را می گیرد ؟؟؟؟؟!

خدای من ! عشق ناب من ! لذتی ست در عشق تو غرق شدن که زبانم از بیانش قاصرست ! فقط خیلی خوب می دانم که تو از قلب عاشقم آگاهی و تو ای خدای مهربانم خوب می دانی چه عشق زوال ناپذیر و نابی از تو ای خدای من در قلبم نهفته ست ! و چه لذتی ست عشق ناب تو را ای خدای من ! ای بی کران مهربان ! ای قدرتمند متعال ! در قلب داشتن !

عجب عشقی ست عشق ناب و مقدس تو یا رب ! سراسر جان و وجودم را شور و شعفی ژرف فرا گرفته ست ! و این حاصل عشق توست یا رب که قلبم را لحظه به لحظه بیش از پیش نورانی تر و پرشورتر می کند !

یا رب تنها از تو ! تو را می خواهم و عشق جاودانه ات را یا رب !

یا الله !

ای خدای بی نظیر من !

ای خدای قدرتمند من !

ای خدای مهربان من !

ای خدای متعال !

ای خدای معجزه ها و موهبت های ناب !

ای خدای رحمت ها و هدیه های ناب !

تو را برای همه ی معجزه های نابت که در لحظه لحظه زندگی ام به من هدیه می دهی شکر و سپاسی ژرف و از صمیم قلبم و از اعماق وجودم می گویم .

خدای مهربان و قدرتمند من !

فرصت جبران موهبت های نابی که به من هدیه می دهی را به من خیلی زود عطا کن یا رب !

یا رب ! سپاس تو را .

یا الله احمدک و اشکرک علی کل شی اعطیتنی یا ارحم الراحمین ! یا رب العالمین ! یا الله . یا من اسمه دوا و ذکره شفا .

خدای مهربانم !

سلامتی ام ! خوشبختی ام ! آرامش و خوشحالی قلبم ! همه جان و وجودم از رحمت توست و از لطف بی کران توست ! من تو را سپاس می گویم برای معجزه ی سلامتی ام ! برای معجزه ی آرامش و خوشحالی قلب و روحم ! برای معجزه ی خوشبختی ام ! و برای معجزه ی عشق تو ! که لحظه به لحظه در قلبم پرشورتر و جاودانه تر می شود .

شکر تو را یا رب .

سپاس تو را یا رب .

برای همه ی معجزه های نابی که در لحظه لحظه زندگی ام  به من هدیه می دهی ! برای آرامش قلبم و خوشحالی قلبم و سلامتی و خوشبختی ام که تا همیشه به قلبم هدیه می دهی .

سپاس تو را یا رب .

خدای من ! من ! بیش از عشق بر تو و بیش از پیش عاشقم یا الله !

مواظب و هدایتگر من باش !

خدای مهربانم ! تا .......................................................................................................................

بی نهایت دوستت دارم !

به امید تو و معجزه های نابت یا رب .

 

 

سپاس تو را یا رب .

 

/ 2 نظر / 9 بازدید
محب ولایت

بسـ‗_‗م الله الرحمـ‗_‗ن الرحیـ‗_‗م الحـ‗_‗مد لله رب العـ‗_‗المین اللًّهُـ‗_‗ـمَ صَّـ‗_‗ـلِ عَـ‗_‗ـلَى مُحَمَّـ‗‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗_‗ـَد و عَجِّـ‗_‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗_‗ـم سـ‗_‗لام علـ‗_‗یکم __████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█ امام محمدباقر(علیه السلام) فرمودند: ان الله عزوجل يحب المداعب في الجماعه بلا رفث. خداوند عزوجل كسی را كه در ميان جمع، بدون ناسزاگويی شوخی كند، دوست دارد. كافی، جلد 2، صفحه 663

داداش صادق

سلام ابجی وب قشنگی بود خوشحال میشم اگه به وبم سر بزنی [گل][گل]