خدایا ! مرا در پناه امن خود بگیر و حفظم کن یا رب !

 

 

خدای مهربانم !

تو را قسم به خدایی ات مرا در پناه امن و پر از آرامش ات اقامت بده .

خدایا ! تنها پناه و تکیه گاه و امید من تو هستی ! تو را به خدایی ات قسم آرامش و خوشحالی و خوشبختی و موفقیتم را به من هدیه بده .

الهی !

من لی غیرک یا رب ؟!

الهی و ربی ! انک رحیم بمن دعاک و مستجیب لمن ناداک ! ارحمنی یا رب بحقک .

خدای مهربانم ! تو را قسم به خدایی ات قلبم را و خودم را و هستی و زندگی ام را که به دستان پرقدرت و مهربان تو سپردم در پناه امن خود بگیر و آرامش و خوشحالی و موفقیت و خوشبختی ام را بیش از پیش به من هدیه بده یا رب .

خدای مهربانم ! من تو را شکر و سپاسی ژرف می گویم برای همه ی رحمت ها و موهبت هایی که به من عطا کردی و برای همه ی معجزه هایی که به من هدیه می دهی ! برای معجزه ی آرامش و خوشحالی و آسایش قلبم ! برای معجزه ی موفقیت و خوشبختی ام ! برای معجزه ی آرامش خیالم ... و برای معجزه ی سلامتی ام .

الهی تو را سپاسی از اعماق وجودم می گویم .

الهی و ربی توکل به تو کردم .

حسبی الله ! لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم .

خدای من !

بیش از پیش بر تو عاشقم یا رب . امید به لحظه لحظه معجزه های ناب تو یا رب ! معجزه ی آرامش و آسایش قلب و روحم ! خوشبختی ام ! و موفقیت و سلامتی ام !

الهی توکل به تو !

الهی امید به تو !

الهی پناه بر تو ! یا رب .

حسبی الله .

توکلت علی الله .

 

 

/ 5 نظر / 31 بازدید
مونيكا

نوشته هاتون زيباست موفق باشيد

zeinab

salam....... dar panahe hagh...[دست]

zeinab

اين پرچمه چيه جفت اسمم......؟؟؟؟؟؟؟....ما ايرانيم آقا........

سیما

این پیام رو یکی به من نظر داد منم بهش عمل کردم.. تو رو به امام زمان قسم میدم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست........ 20 روز دیگه منتظر معجزه باش...ممنون...

m

دلـــــــتَنـــــگت می شوم... چــــــشمانم را روی هـــــم می گــــذارم بـــــــلکه یادت را فـــــراموش کنم... تــــــو بگو دلــــــکم مگر می شـــــــود یـــــک عــــــمری را فراموش کــــــرد؟!